Karasu Belediye

Karasu

Amacınız doğanın ne kadar harika olduğunu keşfetmek bu huzuru tatmak ise, işte size; Karasu. Milyonlarca yılda, doğanın bir sanatçı edasıyla yavaş ve kusursuzca var ettiği bölge…

Karasu yoğun şehir hayatından biraz olsun uzaklaşıp, doğanın keyfini yaşamak isteyenler için en doğru adres olma özelliğini taşıyor. Dingin ortamı, görkemli çam ağaçları, bahçeleri çiçekle bezenmiş iki katlı evleri, denizi, kumu ve güneşi ile sizi adeta büyüleyecek.

Karasu da geçirmiş olduğunuz vakit, iş yaşamı ve şehir stresinden kurtulmanın, deşarj olmanın, dinlenmenin ve kendinizi ödüllendirmenin en keyifli yolu olacaktır. Bazı insanlar deniz, kum, güneş diye adlandırılan tatilleri severken bazıları doğanın, tarihi yerlerin keşfi gibi kültür turizmi diye adlandırılan tatil tarzını benimsemiştir. İlçemiz hem muhteşem plajı, hem tarihi zenginliği, hem de muhteşem doğası ile tatil keyfini doyasıya yaşayabileceğimiz yerler ile dolu olduğu için yerli ve yabancı turistlerin tercihleri arasında yer almaktadır.

Manzarası yılın her mevsimi harika olan, bölgenin gözbebeği Karasu; sizi büyüleyecek doğanın ta kendisidir. Doğasıyla, huzuruyla, iklimiyle Türkiye’nin en eşsiz tatil yerlerinden Karasu’yu, hangi mevsimde orada olursanız olun, keyifle gezecek ve seveceksiniz.

Karasu, anılan doğal güzellikleri, sahip olunan değerleri ile yabana atılacak cinsten bir yer değildir. Doğanın tüm güzelliklerinin cömertçe sergilendiği ilçemiz, gökyüzü ve ağaçların oluşturduğu yansımayla fotoğraf karelerinizi süsleyecektir. Karasu iklimini hissetmek, yeşil ile mavinin el değmemiş birlikteliğini izlemek isteyenlerin yolu muhakkak bu ilçeye düşmeli.

İnsan, yaşamına derin çizgilerin nerede atılacağını bilseydi; oralara ilk gidişini, oralarla ilk karşılaştığı anı asla unutmazdı… Karasu da bu duyguyu hissedecek ve yaşayacaksınız.