Karasu Belediyesi

Haberler

Türkiye Şampiyonuna Tam Destek

Türkiye Şampiyonuna Tam Destek

İspiroğlu’ndanTürkiye Şampiyonuna Destek

Eklenme Tarihi : 20 Şubat 2018

“Spor, hayata tutunmanın bir dalıdır” diyen Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Fiziken ve beynen zinde olma yolunun spor olduğuna inanırım. Hayatımızın her evresinde sporla iç içe olarak sağlıklı yaşamalıyız” dedi.

“İspiroğlu’ndan Türkiye Şampiyonuna Tam Destek”

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Türkiye Judo Federasyonu’nun Denizli’de düzenlediği, Gençler Türkiye Şampiyonasında dereceye girip ilçemizi en iyi şekilde temsil ederek 1. olan Yusuf Barbaros Aksoy’a altın hediye etti. İspiroğlu, genç sporcuya bundan sonrada destek sözü vererek başarılarının devamını diledi.

Yapılan her sporun ve kültürel faaliyetin sonuna kadar destekçisi olacağını belirten Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Belediyemizin Judo Takımı her yıl başarılarla ilçemize dönüyor. Gençlerimizin bu tür faaliyetler içerisinde yer alması hoşnut bir durum. Barbaros kardeşimiz Gençler kategorisinde Türkiye 1.si olarak ilçemize döndü. Bizler de sporcumuzun başarısını ödüllendirerek bu mutluluğu paylaşmak istedik. Sporcumuzu tebrik eder ve hayatında başarılar dilerim” dedi.

“İspiroğlu’na Teşekkür”

Müsabakalar hakkında açıklama yapan Karasu Belediyesi, Judo Takımı Sporcusu Yusuf Barbaros Aksoy; “Türkiye Judo Federasyonu’nun Denizli’de düzenlediği ve 700 sporcunun katıldığı Gençler Türkiye Şampiyonasında 1. olarak altın madalya kazandım. 20 gün sonra İzmir’de yapılacak olan Milli takım kampına katılacağım ve burada Bosna Hersek’te düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonası için hazırlanacağım. Kampı en iyi şekilde değerlendirmeyi umuyorum. Ben, Karasu Belediyesinin bir sporcusuyum. Bugünlere gelmemde desteği olan, yardımlarını bizden esirgemeyen ve her an yanımda hissettiğim Belediye Başkanımız Sayın Mehmet İspiroğlu’na teşekkürü bir borç bilirim” dedi.