Karasu Belediyesi

Haberler

Toçoğlu’ndan Ziyaret

Toçoğlu’ndan Ziyaret

Toçoğlu’ndan Başkan Sarı’ ya Ziyaret

Eklenme Tarihi : 16 Nisan 2019

2009 – 2019 Yılları arası Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı olan Zeki Toçoğlu, Karasu Belediye Başkanı Av. İshak Sarı’ya tebrik ziyareti düzenledi.

31 Mart Seçimlerinin ardından Karasu’ya gelen Toçoğlu, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’yı makamında ziyaret ederek, seçimlerden aldığı büyük başarı için kendisini tebrik etti.

Başkan İshak Sarı ile bir araya gelen Toçoğlu; “Gerek Sakarya’da gerekse ülke genelinde Cumhur İttifakımız vatandaşlarımızdan büyük destek aldı. Karasu’da da vatandaşlarımız güven ve istikrardan yana oyunu kullandı. İnşallah içerisinde bulunduğumuz yeni dönem Karasu için daha büyük hizmetlere yol açacaktır. Karasu’da Başkanlık görevine gelen İshak Sarı’yı seçimlerde adlığı sonuçlardan dolayı tebrik ediyorum ve çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Karasu Belediye Başkanı Av. İshak Sarı ise: “Karasu halkının bize vermiş olduğu destek ve güven bize güç veriyor. Bizler de halkımızın bize olan güven ve desteği ile ilçemizi çok daha güzel bir noktaya taşıyarak, çok daha güzel hizmetler sunmaya çalışacağız. Sayın Zeki Toçoğlu’da görevde bulunduğu 10 sene içinde hem Sakarya’ya hem de Karasu’ya büyük hizmetlerde bulundu. Bugün bizlere yapmış olduğu nazik ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum” dedi.