Karasu Belediyesi

Haberler

Toçoğlu’ndan Karasu’ya Asfalt Hamlesi

Toçoğlu’ndan Karasu’ya Asfalt Hamlesi

Toçoğlu Demek SAKARYA Demektir

Eklenme Tarihi : 14 Haziran 2017

Şehir genelinde asfalt çalışmalarının devam ettiğini aktaran Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu; “Ekiplerimizin titiz çalışmalarıyla Karasu Samanyolu Caddesi’ni yeni yüzüne kavuşturacağız. Samanyolu Caddemizle birlikte çalışmalarımıza ara vermeden asfalt serim işlemlerimizi gurup yollarımızda devam ettireceğiz” dedi.

“Şehir Senin İçin Yenileniyor’ sloganıyla 16 ilçe ve şehir merkezinde başlattığı asfalt çalışmalarına tüm hızıyla devam edildiğine vurgu yapan Başkan Toçoğlu; “Sakarya’nın her noktasına ulaşmaya çalışıyoruz. Bugün Cennet İlçemiz Karasu’da hayata geçireceğimiz asfalt çalışmalarıyla ilgili incelemelerde bulunduk. Allah’ın izniyle önümüzdeki hafta ekiplerimizin titiz çalışmalarıyla Karasu Samanyolu Caddesi’ni yeni yüzüne kavuşturacağız. Samanyolu Caddemizle birlikte çalışmalarımıza ara vermeden asfalt serim işlemlerimizi gurup yollarımızda devam ettireceğiz” dedi.

“Toçoğlu Demek SAKARYA Demektir”

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun gerçekleştirdiği ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Nisan ayı içerisinde Sayın Başkanımızdan 5 kilometre asfalt sözü almıştık. İki ay gibi kısa bir sürede Karasu’da büyük bir asfalt atağını başlattı. Daha önce de söylediğimiz gibi Zeki Toçoğlu demek hizmet demek, Zeki Toçoğlu demek Karasu demek, Zeki Toçoğlu demek asfalt demek ve en önemlisi Zeki Toçoğlu demek Sakarya demektir” dedi.