Karasu Belediyesi

Haberler

KYK Müdüründen Başkan İspiroğlu’na Ziyaret

KYK Müdüründen Başkan İspiroğlu’na Ziyaret

En İyi Hizmeti Vermek Tek Amacımız

Eklenme Tarihi : 1 Mart 2018

Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Karasu İlçe Müdürü Taner Gürkan, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’na tanışma ziyaretinde bulundu.

“İspiroğlu Başarılar Diledi”

KYK İlçe Müdürü olarak görevlendirilen Taner Gürkan, Başkan Mehmet İspiroğlu ile tanışmak için bir araya geldi. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette eğitim alanında yapılması düşünülen çalışmalarla ilgili görüşmeler yapıldı. Başkan İspiroğlu, ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirirken, KYK Müdürü Gürkan’na yeni görevinde başarılar diledi. İspiroğlu; “Öğrencilerin kendilerini yuvalarında hissedebilmeleri açısından Karasu Belediyesi olarak bizler sizlerle birlikte ortak çalışmalarımızı yürütmeye gayret gösteriyoruz ve göstermeye de devam edeceğiz. Bu anlamda eğitim gören öğrencilerimize destek olmak, onlara katkıda bulunmak adına bundan sonraki süreçlerde de imkânlarımız doğrultusunda elimizden geleni yapacağız” dedi.

“En İyi Hizmeti Vermek Tek Amacımız”

KYK İlçe Müdürü Taner Gürkan ise; “Görevim süresince bundan önce yapılan güzel hizmetlere ve çalışmalara yenilerini ekleme gayreti içerisinde olacağım. Şehir içi ve şehir dışından gelen öğrencilerimizin kendilerinin evdeki rahatlığıyla burada kalmalarını sağlamak için tüm gayreti göstereceğiz. Bu sayede öğrencilerimiz eğitimlerini rahat bir şekilde sürdürebilme imkânına sahip olacaklar. Tek amacımız en iyi hizmeti verebilmektir. Başkanımız Sayın Mehmet İspiroğlu’na göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.