Karasu Belediyesi

Haberler

Karasulu Çocuklar Doyasıya Eğlendi

Karasulu Çocuklar Doyasıya Eğlendi

Hizmet Önceliği Çocuklarımızın

Eklenme Tarihi : 8 Haziran 2017

Başkan İspiroğlu; “Karasu’yu ‘Cennet İlçe’ konumuna getirmek, evlatlarımıza verilen değerlerle mümkün olacaktır. Bir fidan büyür ve koca bir çınar olur. Çocuklarımızdan örnek bir gelecek bekliyoruz” dedi.

“Karasulu Çocuklar Doyasıya Eğlendi”

2016 - 2017 Eğitim ve Öğretim Yılının tamamlanmasıyla öğrencilere keyifli bir tatili yaşatmayı hedefleyen Karasu Belediyesi, “Çocuk Tiyatroları Festivali” ile çocukları tiyatroyla buluşturdu.

Tuzla Sanat Sahnesi’nin sergilediği, sürpriz hediyeler, yarışmalar ve çeşitli animasyonların sahne aldığı oyunda Karasulu çocuklar doyasıya eğlendi.

Karasu Belediyesi 07.06.2017 çarşamba günü saat 10:00 ile 12:00 / 14:00 ile 16:00 saatleri arasında Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Lisesi Konferans Salonunda çocuklara yönelik ücretsiz oyun festivali düzenledi. Programa ilçede bulunan anaokulları başta olmak üzere birçok çocuk katıldı. Eğlenceyi doyasıya yaşayan çocuklar program sonunda Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’na mutluluklarını belirterek teşekkürlerini sundular.

“Hizmet Önceliği Çocuklarımızın”

Hizmet önceliğimiz gençler ve çocuklar diyen Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Çocuklarımızdan örnek bir gençlik, gençlerimizden ise sağlam bir gelecek bekliyoruz. Hizmetlerimizi her zaman gelecek odaklı planlıyoruz. Karasu’yu ‘Cennet İlçe’ konumuna getirmek, evlatlarımıza verilen değerlerle mümkün olacaktır. Şunu unutmamalıyız ki; Bir fidan büyür ve koca bir çınar olur. Sergiledikleri oyunla Karasulu çocuklarımıza eğlenceli anlar yaşatan Tuzla Sanat Sahnesi ekibini tebrik eder çalışmalarında başarılar dilerim” diye konuştu.