Karasu Belediyesi

Haberler

Karasu’da Yol Bakım Onarım Çalışmaları Devam Ediyor

Karasu’da Yol Bakım Onarım Çalışmaları Devam Ediyor

Zarar Gören Yollara Bakım

Eklenme Tarihi : 28 Haziran 2019

“Karasu’da Yol Bakım Onarım Çalışmaları Devam Ediyor”

Karasu Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince, ilçenin muhtelif cadde ve sokaklarında 2019 yılının programı dâhilinde asfalt yama, yol bakım ve onarım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı asfalt yama ekipleri, Karasu genelinde asfalt yama, bakım ve onarım çalışmalarını sürdürürken, çeşitli altyapı çalışmaları ve olumsuz hava şartlarından dolayı zarar gören yolların tespitini yaparak çalışmalarını bu doğrultuda yönlendiriyor.

“Zarar Gören Yollara Bakım”

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı açıklamasında; “İlçemiz sınırları içerisindeki yollarda yama, bakım ve onarım çalışmalarımız her geçen gün artarak devam etmekte. Ayrıca yoğun geçen olumsuz hava şartları ve çeşitli alt yapı çalışmaları sonrasında zarar görmüş, deforme olmuş yollarda çalışmalarımızı titizlikle başlattık ve yapılan plan dâhilinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz” dedi. 

“Çalışmalarımız Devam Edecek”

Açıklamalarına devam eden Başkan Sarı; “Ekiplerimiz, hazırladığımız program dâhilinde ki çalışmalarımızı, hava şartlarının olumlu gittiği dönemler boyunca sürdürecektirler. Bizler, vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz ve imkânlarımızın el verdiği ölçüde de çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.