Karasu Belediyesi

Haberler

Karasu’da Temizlik Çalışmaları Tam Gaz Devam Ediyor

Karasu’da Temizlik Çalışmaları Tam Gaz Devam Ediyor

Temizlik Çalışmaları Sürüyor.

Eklenme Tarihi : 28 Haziran 2019

“Karasu’da Temizlik Çalışmaları Tam Gaz Devam Ediyor”

Karasu Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğünce, İlçe merkezinde ve merkeze bağlı tüm mahallelerde başlatılan temizlik çalışmaları titizlikle devam ediyor.

Uzun süredir devam eden çalışmalarda, İlçenin önemli arterlerinin yanında hemen hemen her sokak ve cadde büyük bir titizlikle temizleniyor.

Karasu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler çalışmalarını periyodik olarak, hızlı bir şekilde sürdürüyor. Yapmış oldukları programlar doğrultusunda süren çalışmaların yanı sıra haftanın belirli günlerinde bazı mahallelerde yaşanan yoğunluktan dolayı daha kapsamlı çalışmalar hayata geçiriliyor.

İlçe genelinde yapılan temizlik çalışmalarıyla ilgili açıklama yapan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Müdürlüğümüzce İlçe genelinde yapılan temizlik çalışmalarında önemli bir yol kat ettik. Hemen hemen her cadde ve sokak ekiplerimizce süpürülerek itinalı bir şekilde temizleniyor. Merkezimize bağlı tüm mahallelerimizde temizlik çalışmalarımız sürerken her gün plajımızda da kapsamlı temizlik çalışmaları yapılıyor. Bu doğrultuda vatandaşlarımıza da oldukça iş düşüyor. Karasu Belediyesi olarak, vatandaşlarımızın bu konuda daha çok hassasiyet göstereceklerine inanıyoruz” dedi.