Karasu Belediyesi

Haberler

Karasu Geneli 500 Bin Çiçek Dikildi

Karasu Geneli 500 Bin Çiçek Dikildi

Karasu Rengârenk Çiçeklere Büründü

Eklenme Tarihi : 9 Temmuz 2018

“Karasu Rengârenk Çiçeklere Büründü”
Karasu Belediyesi, ilçenin dört bir tarafını çiçeklerle süslüyor.
Her mevsime özel çiçeklendirme çalışmalarıyla Karasu’nun görselliğine renk katan Karasu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yaz aylarının gelmesiyle birlikte mevsime özel çiçek dikimlerine başladı.
Titizlikle gerçekleştirilen çalışmalarda, yaz mevsimi için dikilen mevsimlik çiçekler sadece İlçeyi süslemekle kalmıyor aynı zamanda şehrin yeşiline ton katıyor. Karasu’da peyzaj ve çevre düzenlemesi konusunda ilçeye yakışır görüntüler ve güzellikler sunmak hedefinde olduklarını belirten Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, hedeflerimiz doğrultusunda kavşak ve refüjlerde mevsimlik çiçek dikimi gerçekleştirerek görsel anlamda estetik bir görüntü kazandırdıklarını kaydetti.
“500 Bin Çiçek”
İlçe genelinde yaklaşık 500 bin çiçeğin toprakla buluşturulduğunu belirten Başkan İspiroğlu; “İlçemizin çehresini güzelleştirmek için Refüjlerde ve yeşil alan olarak bırakılan bölgelerde çiçek dikim çalışmalarımız devam ediyor. Dışardan gelen misafirlerimizi, estetik görüntüsü yüksek, yeşili bol ve modern bir Karasu ile buluşturmak için yoğun mesai harcıyoruz. Geçtiğimiz hafta içerisinde yaklaşık 500 bin çiçeği toprakla buluşturduk. Hayata geçirdiğimiz hizmetler çerçevede her alanda Karasu’muza hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz” şeklinde konuştu.