Karasu Belediyesi

Haberler

Karasu da Kilitli Parke Bakım ve Onarım Çalışmaları Devam Ediyor

Karasu da Kilitli Parke Bakım ve Onarım Çalışmaları Devam Ediyor

Daha Güvenli Ve Modern Bir Karasu

Eklenme Tarihi : 26 Temmuz 2019

“Karasu´da Kilitli Parke Bakım ve Onarım Çalışmaları Devam Ediyor”

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde zamanla deforme olarak kullanım ömrünü tamamlayan kilit parke taşı ile kaplanmış alanların bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor.

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince ilçe genelinde kilit parke taşı ile kaplanmış sokaklar ve kaldırımlarda başlatılan bakım ve onarım çalışmaları sürüyor. Zamanla bozulan ve deforme olan kilit parke ile kaplı yollar tamir edilerek vatandaşların hizmetine sunuluyor. Kırılmış, parçalanmış kilit parke taşlarını ise yenileriyle değiştiren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların ulaşımını rahatlatmak ve yaşamını kolaylaştırmak amacıyla yapılan yol, kaldırım yapım ve tadilatlarını da kısa süre içerisin de tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunmayı hedefliyor.

“Daha Güvenli Ve Modern Bir Karasu”

İlçe genelinde Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarına devam ettiğini ifade eden Başkan İshak Sarı; “İlçemiz genelinde birçok alanda hizmetlerimiz devam ediyor. Biz halkımız için çalışıyor, onlar için hizmet üretiyoruz. İlçemizde zamanla çeşitli nedenlerle bozulan ve kullanım ömrünü dolduran kilit parke yollar ekiplerimizce tamir edilerek vatandaşlarımızın hizmetine sunuluyor. İhtiyaç duyulan noktalarda yapılan tamirat çalışmalarında, yerinden oynayan kilit parke taşları zemin iyileştirmesi yapılarak bu sorunu çözüme ulaştırıyoruz. Kırılmış, parçalanmış kilit parke taşları ise yine ekiplerimizce yenileriyle değiştiriliyor. Belediyemizin sorumluluğunda bulunan alanları daha güvenli ve modern hale getirmek için çalışmalarımız devam edecek” dedi.