Karasu Belediyesi

Haberler

Fen Lisesinde Sona Yaklaşıldı

Fen Lisesinde Sona Yaklaşıldı

Fen Lisesi İçin Müjdeli Haber

Eklenme Tarihi : 10 Ekim 2018

“Başkan İspiroğlu Fen Lisesi İçin Müjdeli Haberi Verdi”

İspiroğlu; “İlçemiz her alanda olduğu gibi eğitimde de Sakarya’nın yıldızı olacaktır. Karasu’nun ekonomik, sosyal, kültürel ve eğitim yönünden gelişimi için dün olduğu gibi bu gün ve yarın da her türlü emeği ve mesaiyi harcamaya hazırız” dedi.

“Eğitim İçin Çocuklar Beklemez” diyen Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “İlçemizde bir Fen Lisesi yapılması için ilgili yerlerle görüştük. İstenilen ölçüdeki arsayı süratle tahsis edeceğiz” dedi.

Karasu’ya yapılması planlanan Fen Lisesi için önemli çalışmalara imza attıklarını belirten Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Eğitim için çocuk beklemez. Çocuklarımızın Sakarya merkeze gidiş gelişlerindeki zorlukları biliyor ve bunu sona erdirmenin çabası içerisindeyiz. Fen Lisesinin Karasu’ya derhal yapılmasını istiyoruz. Bizler, Karasu Belediyesi olarak gerekli tüm girişimleri yaparak en önemli adımları attık. Amacımız kaliteli eğitim kurumlarını ilçemizde açtırarak eğitim seviyesini yükseklere taşımaktır. Fen Lisesi ile çocuklarımız bilimin ışığında güçlü ve erdemli bireyler olmasını temenni ediyor ve Fen Lisesinin şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi.