Karasu Belediyesi

Haberler

Başkan Yardımcıları Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Başkan Yardımcıları Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Muhtarlarla Toplantı

Eklenme Tarihi : 29 Temmuz 2019

“Başkan Yardımcıları Muhtarlarla Bir Araya Geldi”

Karasu Belediye Başkan Yardımcıları Hüdaver Ağun ve İsmail Karakaş, Kurban Bayramı’nda alınacak tedbirler ve çalışmalar hakkında mahalle muhtarları ile bir araya geldiler.

Karasu Belediyesi Meclis toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya Karasu Belediye Başkan Yardımcıları Hüdaver Ağun, İsmail Karakaş, Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu ve mahalle muhtarları katıldı. Toplantıda, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi alınacak tedbirler ve bayram süresince yapılacak çalışmalar görüşüldü. Bununla birlikte Muhtarların talep ve istekleri değerlendirildi.

Mahalle Muhtarlarıyla gerçekleştirilen toplantıda açıklamada bulunan Karasu Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Ağun ve İsmail Karakaş; “Bugün İlçemizin değerli muhtarları ile yaklaşan Kurban Bayramı öncesi bir araya geldik. İlçemiz genelinde Kurban Bayramı’nın sorunsuz bir şekilde geçmesi ve halk sağlığını olumsuz yönde etkileyecek neticelerin ortaya çıkmaması için görüş alışverişinde bulunduk. Kurban Bayramının yaz tatili dönemine denk gelmesinden dolayı İlçemizde önemli bir nüfus artışının yaşanacağını düşünüyoruz. Bu olgu sonucunda muhtarlarımızın da desteğine ihtiyaç duyuyoruz. Kurban kesim alanları için vatandaşlarımıza gerekli uyarıları yapacağız. Muhtarlarımızdan da vatandaşlarımızın kurban kesimleri için belirlediğimiz merkezi kesim noktalarına yönlendirilmelerini istedik. Kurban Bayramı’nın sorunsuz geçmesi konusunda çok hassas davranıyor ve sık sık toplantılar düzenliyoruz. Vatandaşlarımızın da yapılan uyarıları dikkate almalarını rica ediyoruz” dedi.