Karasu Belediyesi

Haberler

Başkan Sarı’dan, Şahin ve Soytürk’e Teşekkür Ziyareti

Başkan Sarı’dan, Şahin ve Soytürk’e Teşekkür Ziyareti

Eklenme Tarihi : 23 Temmuz 2020

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Kilis Valisi Recep Soytürk ve Türkiye Belediyeler Birliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e ziyaret düzenledi.

“İlk Ziyaret Kilis Valiliğine”

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Kilis Valisi Recep Soytürk’ü makamında ziyaret etti.

Vali Soytürk ile Suriye/Çobanbey’e geçen Başkan Sarı, Belediye Başkanı ve Meclis Yetkilileri ile birlikte AFAD Merkezinde, Vali Recep Soytürk öncülüğünde düzenlenen durum değerlendirme toplantısına eşlik etti.

Durum değerlendirme toplantısı ardından Başkan İshak Sarı, beraberindeki heyetle Kilis merkezinde esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştirdi.

Yaptığı Kilis ziyareti ile ilgili bilgi veren Başkan İshak Sarı; “Karasu’nun yetiştirdiği büyük değer olan Kilis Valimiz Sayın Recep Soytürk’ü makamında ziyaret ettik. Sahabeler şehri Kilis’in tarihi sokak ve mekanlarını gezerek esnaf ve vatandaşlar ile sohbet etme imkânı bulduk. Misafirperverliğinden dolayı Sayın Valimiz Recep Soytürk’e teşekkürlerimi sunarım” dedi.

“İkinci Ziyaret Başkan Şahin’e”

Belediye Başkanı İshak Sarı, Kilis ziyaretinin ardından Gaziantep’e geçerek, Türkiye Belediyeler Birliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i makamında ziyaret etti.

Başkan Sarı, Karasu’ya yapmış olduğu desteklerden dolayı Başkan Şahin’e teşekkür ederek şükran plaketi verdi.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e düzenlediği ziyaret hakkında bilgi veren Başkan İshak Sarı; “Karasu’nun evladı Kilis Valimiz Sayın Recep Soytürk ile birlikte, Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin’i makamında ziyaret ettik. Çalışmalarımız hakkında kendilerine bilgi verdik. Ayrıca İlçemize yapmış olduğu desteklerden dolayı Başkanımız Sayın Fatma Şahin’e teşekkür plaketi sunduk” dedi.