Karasu Belediyesi

Haberler

Başkan Sarı, Birim Sorumluları ile Bir Araya Geldi

Başkan Sarı, Birim Sorumluları ile Bir Araya Geldi

Aylık Müdürler Toplantısı Yapıldı

Eklenme Tarihi : 10 Mart 2020

Başkan İshak Sarı; “Beraber yol alıp, beraber çıtayı yükselteceğiz. Sizlerin büyük gayreti ve özverisiyle İlçemiz genelinde büyük çalışmalar gerçekleştireceğiz” dedi.

“Başkan Sarı, Birim Sorumluları ile Bir Araya Geldi”

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri ile toplantı gerçekleştirdi. Birim Müdürleriyle tek tek tokalaşıp, sohbet eden Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Karasu’da önümüzdeki yıllar içerisinde planlanan yatırımlarda idarecilerin ve personellerin büyük emeklerinin olacağını söyledi.

Başkan Yardımcıları ile birim müdürlerinin bulunduğu toplantıda, göreve başlanılan süre kapsamında yapılan hizmetler, Şubat ayı içerisinde yapılan çalışmalar ve genel çalışmalar görüşüldü.

“Temel Esas Her Zaman Güven Olmalıdır”

Karasu’nun her alanda örnek ilçe olması gerektiğini vurgulayan Başkan Sarı; “Karasu’yu, Türkiye’de örnek alınacak ilçe hüviyetine ulaştırmak adına hep birlikte disiplinli çalışma ilkesini benimsemeliyiz. Özellikle Hukuk, Kanun ve nizam çerçevesinde işlerimizi yürütmeye özen göstermeliyiz. Yani temel esas her zaman güven olmalıdır. İnanıyorum ki, beraber yol alıp, çıtayı beraber yükselteceğiz. Karasu Belediyesi, kendi içinde dayanışma ruhunu üste seviyeye çıkartmış, sevgi ve saygının hâkim olduğu, dayanışma ve yardımlaşma olgusunun her zaman canlı kaldığı büyük bir aile olmalıdır” ifadelerine yer verdi.