Karasu Belediyesi

Haberler

Başkan Sarı, Belediye Personelleriyle Bir Araya Geldi

Başkan Sarı, Belediye Personelleriyle Bir Araya Geldi

En Büyük Gücümüz, Birlik ve Beraberliğim

Eklenme Tarihi : 17 Nisan 2019

Belediye personelleriyle mesai sonrası bir araya gelen Karasu Belediye Başkanı Av. İshak Sarı; “Karasu’muzda önümüzdeki beş yıl içerisinde sizlerin büyük gayreti ve özverisiyle büyük hizmetler gerçekleştireceğiz. Biz bir aileyiz. Böylesine güzel bir ailenin içerisinde olmanın gururunu yaşıyorum” dedi.

“Başkan Sarı, Birim Sorumluları ve Personelleriyle Bir Araya Geldi”

Personellerle tek tek tokalaşıp, sohbet eden Karasu Belediye Başkanı Av. İshak Sarı, Karasu’da önümüzdeki beş yıllık süre içerisinde hayata geçireceğimiz yatırımlarda personellerin çok büyük emeklerinin olacağını söyledi.

Karasu’nun her alanda örnek ilçe olması gerektiğini vurgulayan Başkan Sarı; “Karasu Belediyesi, kendi içinde dayanışma ruhunu üste seviyeye çıkartmış, sevgi ve saygının hakim olduğu, dayanışma ve yardımlaşma olgusunun her zaman canlı kaldığı büyük bir aile olmalıdır. Bu ailenin bir parçası olmak bizim adımıza olduğu gibi tüm personellerimiz için de gurur verici olmalıdır. Karasu’yu öncelikle bölgede ve ardından Türkiye’de örnek alınacak ilçe hüviyetine ulaştırmak adına hep birlikte disiplinli çalışma ilkesini benimsemeliyiz. Hayata geçireceğimiz bütün projelerin altında imzası bulunacak olan personellerimiz disiplin, saygı ve özverili çalışma başlıklarını asla unutmamalıdırlar” ifadelerine yer verdi.

“En Büyük Gücümüz, Birlik ve Beraberliğimiz”

Karasu’da, önümüzdeki beş yılda başarılı hizmetlerin altına imza atacaklarını sözlerine ekleyen Başkan İshak Sarı; “Karasu’yu daha iyi noktaya getirmek adına tüm personellerimizle el ele vererek çalışmalara başladık. Kendi içimizdeki en büyük gücümüz, birlik ve beraberliğimiz olmalıdır. Bizler görev süremiz boyunca tevazu ve gayret anlayışını ön plana koyarak çalışacağız. Bismillah diyerek başladığımız bu önemli görevi Allah’ın izniyle en iyi şekilde tamamlayacağız” dedi.