Karasu Belediyesi

Haberler

Başkan İspiroğlu’na Ziyaret

Başkan İspiroğlu’na Ziyaret

Muhtarlardan Başkan İspiroğlu’na Ziyaret

Eklenme Tarihi : 12 Kasım 2018

Başkan İspiroğlu; “Kurumlarla halkın arasındaki köprü görevini gören muhtarlarımız aynı zamanda halkın sesi, bizlerin de mesai arkadaşı, mahallelerdeki gözümüz ve kulağımız olmaktadırlar” dedi.

“Muhtarlardan Başkan İspiroğlu’na Ziyaret”

Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu önderliğinde Karasulu muhtarlar Başkan Mehmet İspiroğlu’nu ziyaret ederek taleplerini bildirdiler.

Göreve başladığı ilk günden itibaren hizmet etmek için var güçleriyle çalışmaya devam ettiklerini belirten İspiroğlu; “Bu İlçeye ve bu İlçenin kadirşinas insanlarına hizmet etmeyi şerefli bir görev olarak görüyoruz. İlçemizin hak ettiği hizmetleri vatandaşlarımıza sunarken şeffaf, kapsayıcı ve kimseyi ötekileştirmeyen Belediyecilik anlayışımızla gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerimizi sunarken ilk günden bu güne hiç kimseyi ötekileştirmeden herkesin sesine kulak verdik ve tüm çalışmalarımızı buna göre programladık” dedi.

İspiroğlu; “Bugün çok değerli muhtarlarımızı ağırladık. Yaptığımız çalışmalar hakkında kendilerine bilgi verdik. Taleplerini dinleyerek notlarımızı aldık. Kurumlarla halkın arasındaki köprü görevini gören muhtarlarımız aynı zamanda halkın sesi, bizlerin de mesai arkadaşı, mahallelerdeki gözümüz ve kulağımız olmaktadırlar” dedi.