Karasu Belediyesi

Haberler

Başkan İspiroğlu Adatepe Mahallesinde

Başkan İspiroğlu Adatepe Mahallesinde

Referandum Çalışmalarımız

Eklenme Tarihi : 5 Nisan 2017

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, referandum çalışmaları kapsamında Adatepe Mahallesi sakinleri ile bir araya gelerek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini ve 16 Nisan’da oylanacak halk oylamasının içeriğini anlattı.

“Terörün Kökü Kazılacak”

“16 Nisan’da sandık başına giderek, ülkemiz için, geleceğimiz için “EVET” diyeceğiz” açıklamalarında bulunan Başkan Mehmet İspiroğlu; “Halkın desteğiyle, Türkiye daha güçlü bir hükümete kavuşacak, ülkede istikrar daha da güçlenecek, daha büyük yatırımlarla ülkemiz 2023 hedefine ilerleyecek. Ve en önemlisi terörün başı tamamen ezilip kökü kazınacak” dedi.

Türkiye’nin zenginleşmesi, kalkınması ve daha güçlü yarınlara sağlam adımlarla ilerlemesi için 16 Nisan tarihinin önemli bir fırsat olduğunu ve çok iyi değerlendirilmesi gerektiğini ifade eden Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, ülkenin içerisinden geçtiği sürecin çok iyi analiz edilmesi gerektiğinin altını çizdi. İspiroğlu; “Önümüzde bir referandum süreci var. Bizlerde ülkemizin önünün açılması için, Güçlü Türkiye için sahadayız ve çalışıyoruz. 16 Nisan ülkemiz için, geleceğimiz için gerçekten önemli bir dönüm noktası. Tüm teşkilatlarımızla ortak hareket ederek güçlü Türkiye için çalışmalarımıza devam ediyoruz" dedi.