Karasu Belediyesi

Haberler

Aziziye Mahallesi Ham Yol Açma Çalışmalarımız

Aziziye Mahallesi Ham Yol Açma Çalışmalarımız

Ham Yol Açma Çalışmalarımız

Eklenme Tarihi : 7 Ağustos 2019

“Karasu Belediyesi Ham Yol Açma Çalışmalarına Devam Ediyor”

Karasu Belediyesi, yeni yol açma ve genişletme çalışmaları kapsamında İlçe’nin ulaşım planlaması ve mahalle sakinleri açısından büyük önemi bulunan ham yol açma çalışmalarını başlattı.

Karasu Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, 110 metre uzunluğunda, 7 metre genişliğinde açılmakta olan ham yol, Karasu Aziziye Mahallesini, çevre mahallelere ulaşımda kolaylık sağlayacak düzeyde. Çalışmanın büyük bir kısmı bitti. Geriye kalan kısmın ise en kısa zamanda tamamlanıp vatandaşlarımızın hizmetine sunulacağı belirtildi.

Çalışmalar ile ilgili bilgiler veren Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Hizmetlerimiz, İlçemiz genelinde artarak devam etmekte. Çalışmalar kapsamında, Aziziye mahallesinin ulaşım planlamasına önemli katkılar sağlayacak yolun büyük bir kısmını açtık. Yeni yolumuzun, Aziziye Mahallemizi çevre mahallelere ve İlçemiz merkezine bağlama açısından büyük katkı sağlayacağı düşüncesindeyim. Çalışmalarımız İlçemize ve Aziziye Mahalle sakinlerimize hayırlı olsun” dedi.