Karasu Belediyesi

Haberler

Asfalt Çalışmalarımız

Asfalt Çalışmalarımız

Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor

Eklenme Tarihi : 4 Aralık 2019

Belediye Başkanı İshak Sarı, İlçe genelinde yürütülen çalışmalar ile ilgili yaptığı açıklamada, hava koşullarının olumlu olduğu sürece yol düzenleme çalışmalarının devam edeceğini söyledi.

“Asfalt Çalışmaları Aziziye Mahallesi ile Devam Ediyor”

Karasu Belediyesi sıcak asfalt çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, devam eden hizmetlerle ilgili olarak yetkililere, kış aylarına tam anlamıyla girmeden önce başlatılan çalışmaların tamamlanması talimatını verdi.

Mevlana Caddesi ve Merkez Camii çevresinde sıcak asfalt çalışmalarını tamamlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bir taraftan Eski Hastane yolu üzerinde zemin öncesi hazırlıklarını sürdürürken diğer taraftan da Aziziye Mahallesi 319 ve 320. Sokaklarda başlattıkları sıcak asfalt serim çalışmalarının sonuna geldiler.

Başkan İshak Sarı; “Hizmete devam anlayışı ile çıkmış olduğumuz bu yolda millete hizmet etme adına çalışmalarımızı dur durak bilmeden devam ettiriyoruz. Bütün gücümüzle Karasu için çalışarak hemşerilerimizin yaşam kalitesini arttırmayı hedefliyoruz. Yol ve kaldırım çalışmaları gibi belediyeciliğin temel hizmetlerinden olan hizmetleri ilçemizin her noktasında eşit olarak, hızlı ve zamanında gerçekleştiriyoruz. Bugün sıcak asfalt çalışmalarımızı Aziziye Mahallemiz 319 ve 320. Sokaklarında sürdürdük. Çalışmalarımız öncesinde ve sonrasında mahalle muhtarımız Besim Ömer Cengiz ile sık sık görüşmelerimiz oldu. Hizmetlerimizin mahalle sakinlerimize ve tüm Karasulu vatandaşlarımıza hayırlı olmasın diliyorum” dedi.

Aziziye Mahalle Muhtarı Besim Ömer Cengiz ise; “Belediyemizin, İlçemizin birçok alanında yaptığı çalışmaları beğeni ile takip ediyoruz. Belediye Başkanımız, göreve geldiği günden bu güne kadar önemli çalışmalara imza attığını görüyoruz. Mahallemizde hayata geçirdiği hizmetlerden dolayı Sayın Belediye Başkanımız İshak Sarı’ya ve tüm ekibine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.